• عالی تور فرهنگیان
کارخانه بسته بندی مهردانه پاک سپاهان

 

کارخانه مهردانه سپاهان

     کارخانه بسته بندی در زمینه بسته بندی حبوبات و غلات ( شامل نخود ، لوبیا ، عدس ، دال عدس ، برنج ، و ... ) تحت برند محصولات مهردانه پاک سپاهان چند سال است فعالیت و محصولات خود را در تعاونی های مصرف و فروشگاه های بزرگ سطح شهر توزیع می کند و بصورت گسترده محصولات بسته بندی حبوبات این کارخانه را که با کیفیت عالی تهیه می شود ،  با حداقل قیمت در اختیار تعاونی های مصرف فرهنگیان  فروشگاههای بزرگ دیگر  قرار می دهد .

ضمناً طرح توسعه کارخانه به منظور تولید و بسته بندی انواع ادویه جات ، چای ، قند ، نبات و پولکی ، میوه های خشک ، زرشک وزعفران ،در دست اقدام است  .

شرکت تعاونی نمونه سال 1382 و شرکت تعاونی برتر سال 1386 استان اصفهان

این شرکت در سال 1376 با سرمایه اولیه 840 میلیون ریال و با حدود 400 نفر عضو تاسیس گردید و هم اکنون دارای  سرمایه ی حدود 100میلیارد ریال حدود 7000 نفرعضو می باشد. این تعاونی در جهت اطلاع رسانی مناسب به اعضای محترم و همچنین آشنایی علاقه مندانی که تمایل به سرمایه گذاری در این شرکت را دارند اقدام به ایجاد این پایگاه اطلاع رسانی نموده. لذا از همه اعضای محترم خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را برای هر چه بهتر شدن این سایت به مدیریت سایت ومدیریت تعاونی  انتقال دهند .

http://tcfar8.isfedu.ir                                  info @ tcfar.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تعاونی تولیدی - توزیعی(چندمنظوره) فرهنگیان استان اصفهان میباشد.
© 2008-2013 TcFar.com All Rights Reserved

leonardsolicitors.co.uk